TECHNOLOG

"ZAKŁAD ELEKTROTECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W EŁKU" sp. z o.o.
Powiat ełcki
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Ełk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Tworzenie instrukcji technologicznych, produkcyjnych, jakościowych.
- Sporządzanie dokumentacji technologicznej, wdrażanie zmian.
- Przygotowywanie linii montażowych w celu modyfikacji lub wdrożenia nowych produktów.
- Analizowanie procesu produkcyjnego, efektywności pracy pracowników oraz zużycia materiałów.
- Wdrażanie oraz regularna aktualizacja dokentacji produkcyjnej i technologicznej.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 26.08.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 800 do 4 200 PLN okres próbny 3 m-ce

WYMAGANIA KONIECZE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: elektryczny/elektroniczny

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa komputera

INNE WYMAGANIA: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku