PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SP. Z O.O.
M. Olsztyn
Praca stała
Motoryzacja
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca na myjni samochodowej: mycie aut klientów po zakończonej usłudze serwisowej, mycie aut nowych, zastępczych i demonstracyjnych; utrzymanie czystości na myjni samochodowej;
- prace porządkowe: zamiatanie, grabienie liści, koszenie trawy, pielenie, przycinanie krzewów, odśnieżanie i inne prace porządkowe,
- sumienność i odpowiedzialność.
- Godziny pracy 7-15; 9-17

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 1
- umiejętności manualne,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność, samodzielność,
- umiejętność komunikowania się,
- dobra organizacja pracy własnej,

Kandydat powinien przedłożyć do celów rekrutacji CV drogą e-mail lub osobiście w siedzibie firmy.