STAŻYSTA (W DZIALE TECHNOLOGII)

Animex Foods Sp. z o.o. oddział w Iławie
Powiat iławski
Staż
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Praca nad opracowywaniem i wdrażaniem nowych wyrobów;
- Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, składy na etykietę, instrukcje technologiczne, itp.);
- Dbanie o zachowanie wymaganych norm technologicznych, wytwarzanie w sposób zgodny z prawem, zapewniający jakość i bezpieczeństwo produktów;
- Aktywna współpraca z innymi Działami Firmy w celu wprowadzania nowych produktów do sprzedaży;

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 12.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 500 PLN

OFERUJEMY:
- 6-miesięczny staż na podstawie umowy o pracę z możliwością późniejszego zatrudnienia;
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
- Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym;
- Atrakcyjny system premiowy;
Premie: 300,00 zł brutto (kwartalna) + 1200,00 zł brutto (roczna) + 600,00 zł brutto (za polecenie pracownika);
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. 'wczasy pod gruszą': 650-800 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne (lub w trakcie nauki);
- Samodzielność, kreatywność;
- Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);
- Prawo jazdy kat. B;
- Doświadczenie na stanowisku technologa w zakładzie mięsnym;
- Znajomość polskiego i unijnego prawa żywnościowego;
- Znajomość języka angielskiego;

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV w Dziale ds. Personalnych ANIMEX FOODS w Iławie, AL. Jana Pawła II 8 lub przez link aplikacyjny https://www.animex.pl/oferty-pracy/stazysta-w-dziale-technologii-2/