WYCHOWAWCA

Powiatowy Dom Dziecka"Słoneczne Wzgórze"we Fromborku
Powiat braniewski
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Frombork, powiat braniewski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kierowanie procesem wychowawczym dziecka,
- organizowanie pracy wychowawczej w grupie,
- opracowanie planu pomocy dziecku i utrzymywanie kontaktu z rodziną,
- sprawowanie opieki nocnej,
- organizowanie czasu wolnego i inne;

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.10.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 30.04.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 250 PLN Wynagrodzenie: 3250,00 zł - 3500,00 zł

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie: wyższe magisterskie/ licencjat z przygotowaniem pedagogicznym na kierunkach:
- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji;
- Umiejętnosci: Mile widziany Kurs Pierwszej Pomocy;
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą;
- Mile widziane znajomość języka angielskiego - poziom podstawowy, języka niemieckiego - poziom podstawowy;