SPECJALISTA Z DZIEDZINY FIZYKI MEDYCZNEJ

Powiatowy Szpital w Iławie
Powiat iławski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Iława, pracownia rentgenowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- optymalizacja ochrony radiologicznej pacjentów i innych osób poddawanych ekspozycjom medycznym, w tym na stosowaniu i wykorzystywaniu diagnostycznych poziomów referencyjnych tam, gdzie ma to zastosowanie,
- definiowanie kryteriów jakości urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych na potrzeby programu zapewnienia jakości,
- przygotowanie specyfikacji technicznych urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych,
- analiza zdarzeń obejmujących lub potencjalnie obejmujących ekspozycję niezamierzone i narażenia przypadkowe.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 20.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 010 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA: Wykształcenie: specjalista w dziedzinie fizyki medycznej lub w trakcie robienia specjalizacji w dziedzinie fizyki medycznej.