Szukasz pracy?
U nas znajdziesz najlepsze oferty z regionu
Dodaj ofertę pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego
M. Olsztyn
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie i obsługa sekretariatu szkoły.
- Przyjmowanie interesantów i udzielanie im informacji.
- Prowadzenie dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej dotyczącej uczniów.
- Prowadzenie dokumentacji kancelarii szkoły zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
- Obsługa poczty elektronicznej i ePUAP.
- Sporządzenie pism oraz prawidłowe i terminowe wysyłanie korespondencji listownej
i mailowej.
- Prowadzenie wykazu pism przychodzących i wychodzących ze szkoły.
- Doręczanie terminowo dokumentów poszczególnym adresatom na terenie szkoły.
- Przygotowywanie i wydawanie duplikatów świadectw szkolnych.
- Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania (świadectwa, legitymacje szkolne itp.)
- Obsługa centrali telefonicznej i kserokopiarki, dbanie o należyty stan urządzeń.
- Godziny pracy: 7-15
Szczegóły konkursu znajdują się pod adresem: https://ssdip.bip.gov.pl/sp10olsztyn/ogloszenia-o-prace/nabor-na-wolne-stanowisko-pracy-specjalista-ds-obslugi-sekretariatu.htmlod

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.11.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- biegła obsługa komputera z obsługą internetu,
- obsługa komputera - pakiet programów office

Nabór na wolne stanowisko w drodze konkursu Szczegóły konkursu znajdują się pod adresem: https://ssdip.bip.gov.pl/sp10olsztyn/ogloszenia-o-prace/nabor-na-wolne-stanowisko-pracy-specjalista-ds-obslugi-sekretariatu.htmlod
Opublikowano: 22-09-2022 | ID: 1353