PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO

JACQUES BATTINI COSMETICS SP.ZO.O.
Powiat iławski
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- współpraca z klientem zagranicznym w zakresie realizacji zleconych zamówień,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- prowadzenie korespondencji e-mail w języku angielskim

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 29.09.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 800 PLN Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych doświadczenia

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie zawodowe
- Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

INNE WYMAGANIA:
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Wykształcenie min. średnie.
- Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji.
- Sumienność, dokładność, komunikatywność.
- Mile widziana znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów.

Dodatkowe informacje: ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM. Kontakt: osobisty, email: a.kurowska@jbattini.com lub telefoniczny.