STAŻYSTA W PIONIE PRODUKCJI

Animex Foods sp z .o.o
Powiat iławski
Staż
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Zapoznanie się ze strukturą Zakładu,
- poznanie specyfiki pracy poszczególnych działów,
- poznanie organizacji produkcji i obiegu dokumentów, zdobycie umiejętności praktycznych - zgodnie z ustalonym harmonogramem stażu;

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 10.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 300 do 3 300 PLN

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Studenci ostatnich lat lub absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów;
- Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia żywności, Towaroznawstwo, Bioinżynieria produkcji żywności lub pokrewne);
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia;
- Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
- Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji;
- Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).

Aplikuj przez link: https://www.animex.pl/kariera/oferty-pracy/?search[0]=&places[0]=Iława&cpage=0