SPECJALISTA W DZIALE KADR I PŁAC

"Społem" PSS w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa,
- aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz administrowanie aktami osobowymi pracowników
- Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, PFRON, GUS, obsługa R2 Płatnik.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 11.10.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 150 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

WYMAGANIA POŻĄDANE:
- Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
- Staż pracy ogółem: lata: 2
- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczanie czasu pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK.
- Umiejętność analitycznego myślenia.
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy, komunikatywność, otwartość.