SPECJALISTA DS. REALIZACYJNO-TECHNICZNYCH

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kompleksowa obsługa imprez organizowanych przez MOK w zakresie techniki scenicznej, w szczególności w zakresie realizacji dźwięku
- współpraca z artystami w przygotowywaniu imprez od strony technicznej
- montaż i demontaż instalacji nagłośnieniowych i wizualnych oraz konstrukcji estradowych
- konserwacja i drobne naprawy sprzętu technicznego (w razie potrzeby)

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 4200-4500

WYMAGANIA:
- znajomość urządzeń i technologii sceny
- umiejętność pracy na systemach nagłośnienia (obsługa cyfrowych i analogowych konsoli dźwiękowych, wiedza z zakresu cyfrowych protokołów transmisji dźwięku)
- doświadczenie w obsłudze technicznej wydarzeń artystycznych
- prawo jazdy kat. B
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku
- dyspozycyjność