PSYCHOLOG

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA NR 4 W ELBLĄGU
M. Elbląg
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie badań psycholog- pedagog, mających na celu poznanie każdego wychowanka,
- świadczenie pomocy wychowawcom placówki przy sporządzaniu dokumentacji wychowanka,
- sprawowanie indywidualnej psychopedagogicznej opieki nad wychowankami sprawującymi szczególne trudności wychowawcze,
- opracowywanie orzeczeń psychologicznych,
- prowadzenie z wychowankami zajęć grupowych o charakterze psychologicznym, pedagogicznym, korekcyjnym i reedukacyjnym.
- Jedna zmiana, 0,5 etatu godziny pracy do uzgodnienia.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 1 700 PLN Wynagrodzenie proporcjonalne do 0,5 etatu.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Wymagane prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów( Dz.U.z 2019 r. 1026)
- wykształcenie wyższe magisterskie psychologiczne.
- Mile widziane doświadczenie, wrażliwość, cierpliwość, umiejętność pracy w grupie wychowanków, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy z dziećmi, kierowanie procesem wychowawczym dziecka, umiejętność sprawowania opieki psychopedagogicznej nad wychowankami placówki.