KRAWIEC

Instytut Rozwoju Oporządzenia Taktycznego Sp. z o.o.
Powiat lidzbarski
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Orneta, powiat lidzbarski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wyznaczanie zadań pozostałym szwaczkom i stała kontrola realizacji prac.
- Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją, dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
- Sprawdzanie poprawności wykonania połaczeń nitkowych,ocena jakości wyrobu,wykonanie form oraz szablonów elementów tekstylnych,obsługiwanie maszyn szyjących płaskich,słupkowych, ramiennych jedno i wieloigłowych ( szyjących ściegiem zwartym,łańcuszkowym),do szycia tektyliów

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DAYA ROZPOCZĘCIA: 02.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 200 PLN oferta pracy niesubsydiowanej

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe, kierunek: krawiec
- Zawód: Krawiec* (wymagany staż - lata: 2)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- Przygotowanie maszyny szwalniczej w tym sprawdzenie jej ogólnego stanu technicznego,dobieranie igieł i ich zakładanie,przewlekanie nitek przez prowadniki i regulowanie parametrów ściegu,prawidłowe dokonanie wyboru materiału i dodatków krawieckich oraz rozpoznanie ich właściwości konfekcyjne,odczytywanie rysunków modelowych

WYMAGANIA POŻĄDANE:
- Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany