SPECJALISTA DO SPRAW PUBLIC RELATIONS

Powiatowy Szpital w Iławie
Powiat iławski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Marketing i reklama
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Tworzenie i wdrażanie polityki informacyjnej Powiatowego Szpitala w Iławie,
- dbałość o właściwy przepływ informacji, kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej w Szpitalu,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku szpitala,
- reprezentowanie szpitala w mediach przygotowywanie komentarzy, udzielanie wywiadów i udostępnianie informacji na temat działalności Szpitala,
- inicjowanie, przygotowywanie i publikowanie w środkach masowego przekazu artykułów, wywiadów oraz innych gotowych do publikacji informacji i komunikatów poświęconych działalności i promocji Szpitala,
- monitorowanie mediów lokalnych, krajowych i reagowanie na zaistniałe wydarzenia medialne oraz zapytania od mediów, budowanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów,
- reagowanie na opinie krytyczne dotyczące Szpitala wyrażone w mediach (w tym redagowanie sprostowań),
- prowadzenie konferencji prasowych, wydarzeń okolicznościowych i spotkań,
- przygotowywanie wystąpień publicznych dla kierownictwa Szpitala,
- przygotowywanie wyznaczonych elementów kampanii promocyjnych Szpitala,
- nadzór merytoryczny strony internetowej www.szpital.ilawa.pl oraz mediów społecznościowych Szpitala we współpracy z pozostałymi komórkami Szpitala,
- przestawienie oferty Szpitala podmiotom zewnętrznym w celu nawiązywania współpracy.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie: wyższe,
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku rzecznika prasowego lub podobnym stanowisku, związanym z pracą w mediach o podobnym lub równoważnym zakresie czynności min. 2 lata,
- Swoboda w wystąpieniach publicznych, przed kamerą, umiejętność prowadzenia prezentacji i konferencji prasowych,
- Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- Wysoka kultura osobista,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie,
- Dyspozycyjność, Otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Doświadczenie pracy w ochronie zdrowia (mile widziane),
- Znajomość języka obcego.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: kancelaria@szpital.ilawa.pl

Prosimy składać dokumenty z dopiskiem klauzuli Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w składanej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781 z późn. zm.).