ROBOTNIK MAGAZYNOWY

VIA VOX BPO EUROPE SP. Z O.O.
Powiat olsztyński
Praca stała
Usługi
MIEJSCE PRACY: Dorotowo, powiat olsztyński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przyjmowanie towarów do magazynu,
- prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu,
- prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 08.11.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 08.11.2024

WYNAGRODZENIE BRUTTO: system wynagrodzenia ze stawką godzinową 19,70 zł brutto

WYMAGANIA KONIECZNWE:
- Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
- Zawód: Robotnik magazynowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

INNE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 2
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- dokładność,
- pakowanie przesyłek wielkogabarytowych; 160 godzin/miesięcznie;
- system czasu pracy: ruch ciągły praca w godz. 06:00 - 06:00