SPECJALISTA

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Budownictwo
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie opinii inwestorskich.
- Opracowywanie programów inwestycji oraz programów funkcjonalno-użytkowych.
- Weryfikacja dokumentacji projektowej. Weryfikacja kosztorysów inwestorskich.
- Przygotowanie danych do opinii inwestorskich oraz programów inwestycji.
- Przygotowanie danych do opisów przedmiotu zamówienia oraz programów funkcjonalno-użytkowych.
- Wyjazdy w teren. Znajomość pakietu Ms Office.
- Godziny pracy 7-15

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZCIA: 01.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 748 PLN docelowo umowa na czas nieokreślony
Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek stażowy

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska/budownictwa hydrotechnicznego,

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe - budownictwo, inżynieria środowiska/budownictwa hydrotechniczne, inżynieria i gospodarka wodna
- mile widziane doświadczenia zawodowe 1-3 lata
- Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analizy problematyki związanej z planowaniem infrastruktury, umiejętność pracy w krótkim reżimie czasowym, uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno-budowlanej.
- Znajomość programu NORMA PRO