KSIĘGOWY

Biuro Rachunkowe Grabowski Jan Doradca Podatkowy
Powiat lidzbarski
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Orneta, powiat lidzbarski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- księgowanie dokumentów,
-sporządzanie i sprawdzanie ewidencji księgowych,
- deklaracja raportów, zgłoszeń, plików itp.,
- wysyłka do ZUS, US

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe, kierunek: rachunkowość

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa komputera MS Office

WYMAGANIA POŻĄDANE:
- Wykształcenie pomaturalne/policealne, kierunek: rachunkowość/ wyższe (w tym licencjat), kierunek: rachunkowość
- Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
- Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: znajomość i umiejętność pracy na oprogramowaniu firmy Insert tj. Rachmistrz, Rewizor, gratyfikant oraz Płatnik