PRACOWNIK SOCJALNY

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ostróda
Powiat ostródzki
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCRE PRACY: Ostróda

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prowadzenie pracy socjalnej,
- zawieranie kontraktów środowiskowych,
- diagnozowanie sytuacji życiowej osób i rodzin,
- przeprowadzanie wywiadów środowiskowych;
- zawieranie kontraktów socjalnych;
- podejmowanie działań interwencyjnych,
- pobudzanie aktywności społecznej,
- udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 04.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN plus dodatki

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- Kreatywność,
- zaangażowanie,
- sumienność,
- znajomość programów MS OFFICE,
- obsługa komputera,
- komunikatywność,
- praca w zespole

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna
Pozostałe wymagania

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie niezbędne do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z art. 116 i art. 156 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2021r. poz. 2268 z późn. zm.),
- Mile widziany staż pracy w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej,
- empatia
- cierpliwość
- systematyczność