PIELĘGNIARKA/RATOWNIK MEDYCZNY AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH

ARESZT ŚLEDCZY OLSZTYN
Powiat szczycieński
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Szczytno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie zadań zgodnych z zawodem.
- Praca w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
- Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do15:30.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 5 000 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo/ratownictwo medyczne

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 3
- czynne prawo do wykonywania zawodu,
- dyplom ratownika medycznego,
- znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- dyspozycyjność,
- umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach,
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- niekaralność,
- umiejętność radzenia sobie ze stresem.