SEKRETARKA

SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.
Powiat iławski
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Lubawa, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- bieżąca obsługa sekretariatu,
- koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji,
- organizacja podróży służbowych, w tym zagranicznych,
- organizacja i obsługa spotkań firmowych,
- wspomaganie bieżącej pracy Zarządu,
- przygotowywanie propozycji treści pism do instytucji międzynarodowych

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 14.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 do 4 500 PLN w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
- umiejętność efektywnej organizacji pracy,
- komunikatywność,
- wysoka kultura osobista,
- dyskrecja,
- język angielski.

Oferujemy: pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia, atrakcyjny system wynagrodzeń, pakiet atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie tj. bony, paczki dla dzieci, Dzień Dziecka, Karnety do Spa, Karnety na jazdę konną, Bale Zakładowe, pikniki rodzinne, wyjazdy do teatrów, na koncerty, atrakcyjne, ubezpieczenia grupowe, nieoprocentowane pożyczki z FŚS.