KURIER

LARISA SP. Z O.O.
Powiat nowomiejski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Transport i logistyka
MIEJSCE PRACY: Mszanowo, powiat nowomiejski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wynikający ze stanowiska.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 14.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN System wynagrodzenia: miesięczny

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe
- Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- Praca na terenie powiatu nowomiejskiego.
- Wymiar czasu pracy i godziny: do ustalenia z pracodawcą.
- Wykształcenie: minimum zawodowe.
- Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, badania lekarskie i psychologiczne na kierowcę B (można zrobić po przyjęciu kandydata na stanowisko).
- Oczekiwania dodatkowe: zaświadczenie o niekaralności