AUTOMATYK / PROGRAMISTA

AROTECH M. Bach, A.Józefowicz sp.j.
Powiat iławski
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Fijewo, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie/modyfikacja oprogramowania PLC dla maszyny,
- uruchomianie maszyn zarówno w siedzibie firmy jak u klienta,
- przygotowanie dokumentacji techniczne maszyny/linii produkcyjnej,
- przygotowywanie wizualizacji HMI maszyny,
- programowanie sterowników PLC (Siemens, Beckhoff, Lenze),
- programowanie robotów przemysłowych (Kuka, ABB),
- parametryzacja przemienników częstotliwości (Lenze, Sew, Nord, LG),

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 21.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 000 do 6 000 PLN

PRACODAWCA OFERUJE:
- Umowa o pracę na pełen etat,
- możliwość częściowej pracy zdalnej,
- pomoc w rozwoju zawodowym,
- system wynagrodzenia silnie uzależniony od umiejętności.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI IUPRAWNIENIA: Prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe w kierunku automatyka, mechatronika, informatyka,
- bardzo dobra umiejętność programowania w strukturalnych, obiektowych językach programowania (np. C, JAVA), umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych,
- zdolność pracy pod presją,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- myślenie nieszablonowe,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do wyjazdów
- Dodatkowym autem będzie: Znajomość programowania sterowników Siemens w środowisku TIA Portal, Step 7, znajomość środowisk tworzenia wizualizacji (Siemens Tia Portal), znajomość programowania robotów (np. Kuka, ABB), znajomość środowisk parametryzowania falowników firmy Lenze, Nord, umiejętność programowania w języku JAVA, JavaScript, znajomość biblioteki.

Kontakt e-mail: ajozefowicz@arotech.com.pl w tytule podając nazwę stanowiska na którą kandydat aplikuje.