SPRZEDAWCA

F.H.U. "Pati" Anita Fede-Chreścionko
Powiat iławski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Lubawa, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

WYMIAR ETATU: :0.5

DATA ROZPOCZĘCIA: 16.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 1 505 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

INNE WYMAGANIA:
- Pracodawca poszukuje osób łatwo nawiązujących kontakt z klientem, potrafiących pracować w zespole,znających zasady obsługi klienta, sumiennych i zaangażowanych w wykonywanie powierzonych obowiązków,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- możliwość awansu,
- rozwój zawodowy i wykorzystanie mocnych stron
- Praca między godz. 6:00-17:00 - wg grafika