PRACOWNIK MAGAZYNOWY

MM Szynaka Living Sp. z o.o.
Powiat iławski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przyjmowanie i wydawanie wyrobów, materiałów zgodnie z obowiązującymi zasadami,
- załadunki i rozładunki samochodów,
- dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem, sprzętem i wykorzystywanie go zgodnie z przeznaczeniem,

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

ZMIANOWOŚĆ: trzy zmiany

DATA ROZPOCZĘCIA: 21.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 do 3 600 PLN

BENEFITY:
- Grupowe ubezpieczenie na życie,
- Darmowe szczepionki przeciw grypie,
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: Paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt, Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Karnety na basen oraz do Spa, Bale zakładowe, wyjazdy do Teatru, Zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej,
- Sport: możliwość trenowania piłki nożnej oraz jazdy konnej,
- Koło wędkarskie: między zakładowe zawody wędkarskie, wyjazdy na połów pstrąga, dorsza,
- Klub Honorowych Dawców Krwi.

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

INNE WYMAGANIA: Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.