OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Oddział Żłobkowy w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 PROMYCZEK w Szczytnie
Powiat szczycieński
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Szczytno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad dziećmi do lat 3;
- organizowanie zajęć dydaktyczno-opiekuńczych;
- organizowanie zabaw dydaktyczno-opiekuńczych;
- praca pielęgnacyjna nad dziećmi.
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: od 6:00 do 14:00, od 07:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00.
- Grafik godzin pracy do ustalenia z współpracownikami.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę w zastępstwie

DATA ROZPOCZĘCIA: 28.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN + stażowe

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Kurs opiekunki dziecięcej w wymiarze 280 godzin.

INNE WYMAGANIA:
- Wymagany zawód wyuczony: położna, pielęgniarka, nauczyciel po wychowaniu przedszkolnym lub nauczyciel pedagogiki opiekuńczej.