ASYSTENT W DZIALE SPRZEDAŻY NOWOCZESNEJ

Indykpol S.A.
M. Olsztyn
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z klientami,
- przygotowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe.
- Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją handlową.
- Monitorowanie otoczenia konkurencyjnego.
- Monitorowanie działań promocyjnych konkurencji.
- Analiza danych sprzedażowych.
- Przygotowanie raportów, prezentacji oraz rozliczeń akcji sprzedażowych.
- Uczestnictwo w koordynacji projektów sprzedażowych.
- Poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w nowych obszarach działalności.
- Współpraca z innymi działami firmy.
- Godziny pracy 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.12.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 28.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: prawo jazdy kategoria - B

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.
- Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.
- Konsekwencja w dążeniu do finalizowania zadań