DORADCA KLIENTA - EMPIK

Magdalena Felczak
Powiat iławski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zadania na tym stanowisku są różnorodne, przy obsłudze Klienta niepowtarzalne, bo każdy Klient jest inny. Są też takie, które są cykliczne, ponieważ wynikają z rytmu pracy salonu, np. przygotowanie towaru do ekspozycji i jego wykładanie na sali sprzedaży. Twoim zadaniem jest miła i profesjonalna obsługa Klienta - możesz doradzać wybór produktów na sali sprzedaży, bądź obsługiwać Klienta przy kasie.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 28.11.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 19,7 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

INNE WYMAGANIA: Na pewno do nas pasujesz, jeżeli: szukasz wyjątkowego miejsca pracy w otoczeniu książek, muzyki i filmu, masz optymistyczne nastawienie do świata i lubisz kontakt z ludźmi, niesie Cię pozytywna energia, a uśmiech to Twoje drugie imię:), angażujesz się w to, co robisz i można na Tobie polegać. Co Ci zaoferujemy? pracę wśród ludzi z pasją, w otoczeniu książek, muzyki i filmu; stabilne zatrudnienie; możliwość rozwoju i ścieżki awansu; elastyczny czas pracy; system motywacyjny. Preferowany kontakt osobisty w Salonie Empik w Galerii Jeziorak. Godziny pracy między 8.00 - 20.00 wg grafika.