MAGAZYNIER

Indykpol S.A.
M. Olsztyn
Praca stała
Transport i logistyka
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Optymalna organizacja pracy w celu prawidłowego i sprawnego przyjmowania i wydawania asortymentów zgodnie z obowiązującymi zasadami dokumentacji.
- Precyzyjne i rzetelne dokumentowanie obrotu towarem.
- Przestrzeganie prawidłowej rotacji zapasu magazynowego.
- Realizacja zasad odbioru ilościowo-jakościowego.
- Godziny pracy 6-14; 14-22; 22-6

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.12.2022

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 28.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 800 do 4 500 PLN pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie zasadnicze zawodowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa wózków widłowych

INNE WYMAGANIA:
- Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
- Mile widziane uprawnieni na wózki.

PRACODAWCA OFERUJE:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pakiet pozapłacowy ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zniżka do sklepu firmowego),
- Posiłki regeneracyjne,
- Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych.
- Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.