KSIĘGOWA/Y

Mrągowskie Centrum Kultury
Powiat mrągowski
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Mrągowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prowadzenie kasy głównej(przyjęcie gotówki i wypłata gotówki)
- wystawianie faktur
- przygotowywanie załączników do list płac (wyliczenie chorobowego i urlopowego itp.)
- sporządzanie poleceń przelewów drogą elektroniczną
- prowadzenie kartotek wynagrodzeń i zasiłkowych
- sprawdzanie faktur pod wzg. formalnym i rachunkowym

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 do 4 188 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Znajomość obsługi komputera (program finansowy, Rewizor, Gratyfikant, Subiekt, Płatnik, ,Excel,Word)
- Znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych
- Znajomość przepisów w zakresie podatków(PIT,VAT)
- Znajomość przepisów w zakresie przepisów prawa pracy