RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

DOBRY HOTEL SP. Z O.O. S.K.
Powiat mrągowski
Praca stała
Turystyka
MIEJSCE PRACY: Mikołajki, powiat mrągowski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Meldowanie /wymeldowanie Gości hotelowych (check-in, check-out)
- Wydawanie kart/kluczy do pokoi, prowadzenie ich właściwej ewidencji oraz zabezpieczenia
- Przyjmowanie/anulowanie/zarządzanie rezerwacjami hotelowymi
- Znajomość aktualnego cennika hotelowego
- Znajomość ofert promocyjnych danego hotelu oraz Sieci Dobry Hotel
- Obsługa korespondencji mailowej
- Obsługa recepcyjnej centrali telefonicznej i inne

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 05.12.2022

WYNAGRPODZENIE BRUTTO: od 3 700 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie ogólnokształcące
- Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- dobra obsługa komputera (pakiet MS Office-Word, Excel, poczta elektroniczna),
- Komunikatywność,
- dobra organizacja pracy

WYMAGANIA POŻĄDANE: Zawód: Recepcjonista (wymagany staż - lata: 1)

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem: lata: 1

INNE WYMAGANIA:
- wysoka kultura osobista,
- staż pracy na podobnym stanowisku mile widziany, ale niekonieczny - przeszkolimy