Asystentka Zarządu

Wenglorz Sp. z o.o.
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
Twój zakres obowiązków
- Wspieranie Zarządu przy wykonywaniu bieżących zadań.
- Prowadzenie i kontrola kalendarza Zarządu celem koordynacji wydarzeń.
- Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji Zarządu (m.in. zakup biletów, rezerwacja hoteli).
- Delegacje/wyjazdy służbowe w celu realizacji powierzonych zadań.
- Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego, w celu realizacji powierzonych zadań.
- Ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej w celu zapewnienia odpowiedniego obiegu dokumentów w firmie.
- Przygotowywanie i redagowanie pism.

Nasze wymagania
- Wykształcenie: średnie / wyższe.
- Dyspozycyjność.
- Prawo jazdy kat. B.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2.
- Umiejętność ustalania priorytetów, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista.
- Logiczne myślenie, zdolność przewidywania zdarzeń i umiejętność rozwiązywania problemów.
- Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenie sobie ze stresem.
- Dyskrecja i lojalność.

To oferujemy
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym.
- Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności.
- Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy.
- Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego.
- Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego.
- Przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy #WenglorzTeam.