Inżynier/technik budowy - branża sanitarna

PressMann Sp. z o.o.
M. Olsztyn
Praca stała
Budownictwo
Zakres obowiązków:

- udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP;
- bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika budowy / kontraktu;
- prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
- koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej;
- prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót;
- przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa;
- umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word, Excel);
- zaangażowanie w realizowane projekty;
- dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy;
- odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu;
- gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych;
- zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- zakwaterowanie

Telefon: 530 068 274