CZYNNOŚCI KOORDYNATORSKIE

Personnel Service SP. Z O.O.
Powiat kętrzyński
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Kętrzyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- koordynowanie zatrudnienia zleceniobiorców
- bieżące konsultowanie zleceniobiorców
- zbieranie kart czasu pracy
- pomoc w rozliczeniu, zakwaterowaniu
- tłumaczenie szkoleń BHP i instruktarzy stanowisk z języka polskiego na ukraiński lub rosyjski

RODZAJ UMOWY: Nie dotyczy

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 22,8 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Znajomość języków: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- obsługa komputera MS Office,
- dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

INNE WYMAGANIA:
- dodatkowe informacje na temat miejsca pracy oraz inne zgodne ze zleceniem na terenie całego województwa dolnośląskiego
- dyspozycyjność w godzinach 06:00-18:00-06:00 - dyspozycyjność całodobowa
- znajomość języka ukraińskiego wymagana ze względu na pracę z pracownikami outsourcingu na produkcji