ORGANIZATOR WIDOWNI

Olsztyński Teatr Lalek w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Biuro, Sekretariat
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa systemu sprzedaży w zakresie przyjmowania rezerwacji, wystawiania faktur,
- Kontakt z klientem grupowym,
- Udzielanie informacji o ofercie artystycznej,
- Aktywna promocja przedstawień Teatru wśród indywidualnych widzów, przedstawicieli placówek oświatowych, domów kultury itp. poprzez kontakty osobiste, telefoniczne i internetowe,
- Organizowanie widzów z Olsztyna i spoza Olsztyna na przedstawienia grane w budynku Teatru i poza nim,
- Pełnienie dyżurów na spektaklach w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i święta,
- Pomoc przy rozsyłaniu za pośrednictwem urzędu pocztowego i poczty internetowej materiałów reklamowych Teatru,
- Poszukiwanie nowych widzów i stała aktualizacja baz danych potencjalnych widzów,
- Obsługa telefoniczna i mailowa klientów,
- Dbanie o ekspozycje, (ulotek reklamowych, plakatów),
- Godziny pracy 8-16

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.01.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: :31.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN Do wynagrodzenia doliczany jest dodatek stażowy + premia sprzedażowa

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Obsługa komputera

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie minimum średnie,
- elastyczność i dyspozycyjność,
- znajomość obsługi komputera: pakiet Ms Office
- Dodatkowo: samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość, wysoka kultura osobista oraz doskonała organizacja pracy, dobry kontakt z klientem,
- Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu

WYMAGANE DOKUMENTY: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: sekretariat@teatrlalek.olsztyn.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Olsztyńskiego Teatru Lalek (ul. Głowackiego 17).
Aplikacje przyjmujemy do 11 grudnia 2022 r.
Termin rozpoczęcia pracy 02 stycznia 2023 r.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2106 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Olsztyński Teatr Lalek z siedzibą przy ul. Głowackiego 17 w Olsztynie, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji.