REFERENT DO SPRAW KADR I PŁAC

STOCZNIA JACHTOWA DELPHIA SP. z o.o.
Powiat olecki
Praca stała
HR, Kadry, Płace
MIEJSCE PRACY: Olecko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych PIT -4.
- Naliczanie umów zleceń i o dzieło.
- Drukowanie i przekazywanie do US PIT -11,PIT 4R,RMUA.
- Wprowadzanie do systemu zwolnień lekarskich i ich naliczanie.
- Wydawanie zaświadczeń.
- Robienie zestawień.
- Sporządzanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych oraz dokumentacji personalnej pracowników.
- Prowadzenie zajęć komorniczych.
- Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy.
- Prowadzenie ewidencji: czasu pracy, urlopów.
- Monitorowanie zmian w Prawie Pracy.
- Prowadzenie ZUS:-ZUA,ZIUA,ZCNA,ZWUA; -Płatnik dokumenty rozliczeniowe; -RMUA; -wystawianie dokumentów Z-3,wniosków na świadczenie rehabilitacyjne, wniosków na rentę, emeryturę.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 07.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 300 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie zawodowe, techniczne
- Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: obsługa Microsoft Excel

WYMAGANIA DODATKOWE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- Umiejętność pracy z wieloma projektami i pracy pod presją czasu,
- znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego