TERAPEUTA ZAJĘCIOWY OSÓB STARSZYCH

Dom Pomocy Rodzinnej Dominique Makowska
Powiat ostródzki
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACE: Łukta, powiat ostródzki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie zajęć z osobami starszymi

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 12.12.2022

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 010 PLN +premia

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

INNE WYMAGANIA:
- Mile widziane doświadczenie.
- Pracodawca poszukuje osoby z pomysłami, z zaangażowaniem, fantazją, współczuciem, z życiem i poczuciem humoru.
- Miejsce pracy do którego z ochotą będziesz się wybierał 5 razy w tygodniu, w którym zjesz pyszny obiad.
- Jest możliwość wypracowania sobie co miesięcznej premii np. za zorganizowanie wyjścia z podopiecznymi (+100 zł netto), zorganizowanie spotkania w DPS z innymi osobami( pod ścisłym rygorem sanitarnym w czasie pandemii + 100 zł netto), za wyróżnienie prac podopiecznych (+50 zł netto), za zaangażowanie każdego miesiąca( od 50 do 200 zł netto).