APLIKANT KURATORSKI

SĄD REJONOWY W SZCZYTNIE
Powiat szczycieński
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Szczytno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- uczestnictwo w szkoleniu;
- dokonywanie oceny przebiegu spraw znajdujących się w postępowaniu rozpoznawczym i wykonawczym w ramach pracy zespołu;
- zapoznawanie się z rejonem pracy kuratora - patrona oraz zadaniami wynikającymi z jego zakresu czynności;
- przyswojenie zasad prowadzenia dokumentacji kuratorskiej;
- nawiązywanie kontaktów z instytucjami zajmującymi się wychowaniem, profilaktyką i resocjalizacją;
- zapoznanie się z organizacją i formami pracy ośrodka kuratorskiego;
- udział w posiedzeniach zespołu i naradach organizowanych przez kuratorów.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 312,09 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA:
- wymagane jest posiadanie obywatelstwa polskiego i korzystanie z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
- nieskazitelny charakter,
- zdolność ze względu na stan zdrowia do pełnienia obowiązków kuratora zawodowego.
- Nabór w formie konkursu. Dodatkowe informacje pod nr tel.: 89 521 61 57.