SPECJALISTA

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Dąbrowskiego
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych, udział w pracach komisji:
- przygotowanie dokumentacji zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi w szkole zarządzeniami i przepisami ustawy prawo zamówień publicznych, na podstawie dyspozycji Dyrektora Szkoły,
- weryfikacja sposobu szacowania wartości zamówienia,
- przygotowanie dokumentów zarządzenia oraz regulaminu komisji przetargowej,
- weryfikacja SWZ wraz z załącznikami,
- weryfikacja sporządzonych pism do wykonawców wraz z zapytaniem ofertowym, odpowiednimi oświadczeniami, klauzulą RODO, wzorem umowy itp.,
- weryfikacja dokumentacji wewnętrznej postępowania w tym arkusza oceny ofert, oświadczeń członków komisji, protokołu z postępowania,
- weryfikacja dokumentacji do publikacji w BIP szkoły oraz na stronie portalu Centralnego Urzędu Zamówień Publicznych.
2. Obsługa prawna jednostki, w tym:
- opracowywanie i uzgadnianie projektów aktów prawnych, projektów zarządzeń, opinii, odpowiedzi za zapytania w trybie informacji publicznej,
- sporządzanie opinii prawnych oraz wyjaśnień odnoście stosowania przepisów prawa na potrzeby dyrektora szkoły,
- pomoc merytoryczna (udzielanie porad i konsultacji prawnych) w zakresie przygotowywanych przez pracowników służbowych dokumentów i korespondencji
godziny pracy do ustalenia - możliwość zadaniowego czasu pracy

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę w zastępstwie

WYMIAR ETATU: 0.5

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 1 875 PLN + dodatek stażowy+premia

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

POZOSTAŁE WYMAGANIA:
- Staż pracy ogółem: lata: 2
- Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe - prawo/ administracja,
- Doświadczenie zawodowe staż pracy 2 lata