NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Dąbrowskiego
M. Olsztyn
Praca stała
Nauka, edukacja
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych w klasie II szkoły podstawowej.
- Godziny pracy - 8-16 (zgodnie z planem lekcji 19 godzin tygodniowo z uczniami)

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę w zastępstwie

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 329 do 4 224 PLN
- Wynagrodzenie zasadnicze w zależności od poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego, zgodnie z rozporządzeniem płacowym nauczycieli od 3329 zł do 4224 zł + dodatek stażowy.
- Stawka za godzinę ponadwymiarową ustalona indywidualnie, w zależności od poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna

INNE WYMAGANIA:
- Poziom wykształcenia min. studia I stopnia. Kierunek/Specjalizacja - edukacja wczesnoszkolna.
- Doświadczenie zawodowe - wskazane.
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, osoba nie karana.
- Poszukiwany kandydat powinien z jednej strony charakteryzować się wysoko rozwiniętą empatią, tolerancją, akceptacją, cierpliwością oraz serdecznością, a z drugiej asertywnością, stanowczością i konsekwencją.