ASYSTENT/ASYSTENTKA BUDOWY

PressMann Sp. z o.o.
M. Olsztyn
Praca stała
Budownictwo
Generalny wykonawca instalacji sanitarnych firma PressMann sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Asystenta/Asystentkę Budowy

MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie
- analiza dokumentacji technicznej,
- zarządzanie gospodarką materiałową na budowach
- nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP,
- przygotowanie, prowadzenie oraz weryfikacja dokumentacji,
- koordynacja pracy własnej oraz współpracowników,

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe najlepiej zarządzanie
- znajomość programów: MS Office,
- gotowość do pracy w terenie,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność efektywnej organizacji pracy
- umiejętność szukania rozwiązań i podejmowania decyzji
- dyscyplina i dokładność
- gotowość do pracy na terenie całego kraju

OFERUJEMY:
- możliwość poszerzania kwalifikacji, rozwój
- możliwy samochód służbowy
- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)
- udział w realizacji prestiżowych kontraktów infrastrukturalnych
- oferujemy kursy, szkolenia branżowe
- terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- praca w godzinach 7-15, możliwość nadgodzin
- praca w młodym, ambitnym zespole