FIZJOTERAPEUTA

Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku
Powiat elbląski
Praca stała
Medycyna, Zdrowie, Uroda
MIEJSCE PRACY: Tolkmicko, powiat elbląski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie zleceń lekarskich w zakresie rehabilitacji i usprawniania leczniczego uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej,
- czynne uczestnictwo w konsultacjach medycznych uczestników,
- prowadzenie i bieżące uaktualnianie wymaganej dokumentacji uczestników Warsztatu,
- ustalanie wraz z innymi członkami zespołu terapeutów planu terapii i kontrola przebiegu programu usprawniania,
- dokonywanie systematycznych ocen postępów prowadzonego usprawniania ruchowego,
- współdecydowanie w razie potrzeby o doborze sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych dla uczestników Warsztatu,
- udzielanie instruktażu pracownikom Warsztatu w zakresie kierunków prowadzonej terapii i rehabilitacji,
- udział w pracach Rady Programowej,
- udział w planowaniu i organizacji szkoleń zawodowych dla pracowników Warsztatu.
- Jedna zmiana 07:30- 15:30 od poniedziałku do piątku

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 02.01.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 600 do 3 700 PLN + wysługa lat

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA POŻĄDANE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

INNE WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie - dyplom w zawodzie fizjoterapeuta.