ASYSTENT RODZINY

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowcu Kościelnym
Powiat nidzicki
Praca stała
Opieka, wychowanie
MIEJSCE PRACY: Janowiec Kościelny, powiat nidzicki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zgodnie z ustawą z dnia 09.06.2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej praca z i na rzecz rodziny, m. in.
- Opracowanie i realizacji planu pracy z rodziną o współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust.1 ustawy (plan pracy z rodziną obejmuje zakres realizowanych działań mających na celu przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych, a także zawiera terminy ich realizacji i przewidywane efekty)
- Udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego.
- Zadaniowy czas pracy.
- Godziny pracy do ustalenia.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

WYMIAR ETATU: 0.5

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 31.12.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 2 000 PLN Plus dodatek stażowy za lata pracy

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. B

INNE WYMAGANIA:
- Poziom wykształcenia to spełnienie co najmniej jednego z niżej wymienionych warunków: a) wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologa, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub
b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie art.12 ust.3 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r.( t.j. Dz. U. z 2022r. poz. 447 ze zm.) i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub
c) wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3 letni staż pracy z dziećmi lub rodziną
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i rodziną.