NAUCZYCIEL

PSONI Koło w Biskupcu
Powiat olsztyński
Praca stała
Nauka, edukacja
MIEJSCE PRACY: Biskupiec, powiat olsztyński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Diagnozowanie potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży,
- konstruowanie przy współudziale zespołu specjalistów,
- indywidualnych programów edukacyjno-terapeutyczno-rewalidacyjno-wychowawczych,
- realizacja i ewaluacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych lub rewalidacyjno-wychowawczych.
- Prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych lub rewalidacyjno-wychowawczych grupowych i indywidualnych.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 16.01.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 15.04.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 200 PLN Godz. pracy od 08:00 do 14:00 - 30 godz. w tyg. - praca bezpośrednia + 2 godziny praca na przygotowanie dokumentacji

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Łatwość nawiązywania kontaktu

INNE WYMAGANIA: Wyższe na kierunku pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika lub edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną lub wyższe i przygotowanie pedagogiczne i studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna, specjalność oligofrenopedagogika lub edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną lub kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.