KSIĘGOWA/Y

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu
Powiat olsztyński
Praca stała
Księgowość, finanse
MIEJSCE PRACY: Biskupiec, powiat olsztyński

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemach finansowo-księgowych
- analiza rozrachunków
- wystawianie i obsługa dokumentów księgowych (sprzedażowych)
- sporządzanie rejestrów VAT, deklaracji podatkowych, JPK
- udział w zamykaniu okresu sprawozdawczego

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 4 300 PLN Praca w godz. 07:00-15:00

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:
- komunikatywnośc,
- dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
- umiejętność pracy w zespole

INNE WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, podatki)
- znajomość przepisów podatkowych ora Ustawy o rachunkowości
- doświadczenie min. 2 letnie
- umiejętność księgowego i podatkowego ujęcia zdarzeń gospodarczych
- bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
- doświadczenie w pracy z programami finansowo-księgowymi mile widziane.