POMOC KUCHENNA

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 6
M. Olsztyn
Praca stała
Gastronomia, Spożywcza
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Samodzielne sporządzanie posiłków zgodnie z recepturami,
- samodzielne wydawanie posiłków zgodnie z gramaturą przewidziana w jadłospisie,
- dbałość o stan wykorzystywanego sprzętu i narzędzi,
- utrzymywanie w bieżącej czystości stanowiska pracy oraz przestrzeganie higieny osobistej,
- przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad technologii i estetyki oraz zasad higieniczno-sanitarnych, przepisów bhp i ppoż.
- Samodzielne realizowanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego wynikających z bieżącej działalności.
- cztery zmiany 5-13, 6-14, 8:30-15:30, 13-21
- Praca w zastępstwie: do 2 lat

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę w zastępstwie

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

POZOSTAŁE WYMAGANIA: Staż pracy ogółem: lata: 2

INNE WYMAGANIA:
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność,
- zaangażowanie na stanowisku pracy,
- komunikatywność,
- sumienność,
- rzetelność,
- kreatywność,
- opanowanie