SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

ML Sp. z o.o.
Powiat elbląski
Praca stała
Marketing i reklama
Przedsiębiorstwo ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym (Elbląg) poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista(ka) ds. marketingu.

Od 2000 roku działamy na rynku tworzyw sztucznych, będąc liderem produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój portfolio produktów pod marką ML Polyolefins, sprzedawanych głównie na rynkach Unii Europejskiej i Ameryki Północnej, powoduje konieczność rozwoju zespołu handlowego, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób ambitnych i zmotywowanych, które chcą się rozwijać w niezwykle dynamicznej branży, stanowiącej podstawę gospodarki o obiegu zamkniętym. Kluczem do sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest zgrana i stabilna kadra pracowników, dlatego oferujemy ciekawą ścieżkę kariery, wspierając nowych członków zespołu w rozwoju ich kompetencji zawodowych.

MIEJSCE PRACY: Gronowo Górne, powiat elbląski

Jakich kandydatów szukamy?
- ceniących sobie pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
- otwartych i kontaktowych, potrafiących nawiązywać relacje ze współpracownikami i kontrahentami,
- ambitnych i zmotywowanych, szukających ciekawych wyzwań zawodowych,
- ciekawych świata i gotowych do podróży służbowych, również zagranicznych,
- odpowiedzialnych i samodzielnych, umiejących dobrze zarządzać swoim czasem,
- odnajdujących się w pracy na komputerze, w środowisku MS Office, ale i w programach graficznych,
- potrafiących komunikować się w języku obcym (angielski, niemiecki, inne mile widziane),
- posiadających prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?
- umowę o pracę i zarobki adekwantne do doświadczenia i umiejętności, z atrakcyjnym systemem premiowania,
- pracę w zgranym zespole, pełnym osób z pasją i chętnych do pomocy,
- program wdrożenia w nowe obowiązki i opiekę doświadczonego pracownika w początkowym okresie pracy,
- niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon,
- spotkania integracyjne, ubezpieczenie grupowe, owocowe czwartki oraz inne benefity, których pomysłodawcami są nasi pracownicy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- dbanie o wizerunek przedsiębiorstwa,
- kreowanie kampanii dotyczących nowych produktów,
- organizacja stoisk podczas wydarzeń branżowych (targi, eventy),
- nadzór nad stroną internetową i social media przedsiębiorstwa,
- współpraca z mediami branżowymi w zakresie reklamy,
- poszukiwanie i wdrażanie śmiałych i innowacyjnych pomysłów w celu promocji przedsiębiorstwa,
- kreatywne działanie. ;-)

Osoby zainteresowane współpracą z nami i chcące się więcej dowiedzieć nt. oferty, prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mlpolyolefins.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.