STAŻYSTA

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie
M. Olsztyn
Praca stała
Administracja publiczna
MIEJSCE PRACY: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa programów komputerowych, przetwarzanie danych w systemie informatycznym, edytowanie i formatowanie dokumentów, wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych.
- Godziny pracy 7:30-15:30
- Nabór na stanowisko prowadzony jest w trybie konkursowym.
- Wszystkie szczegóły i wykaz niezbędnych dokumentów konkursowych opublikowany jest na stronie internetowej tut. Prokuratury Okręgowej (https://www.gov.pl/web/po-olsztyn).
- Dokumenty przyjmowane są osobiście lub drogą pocztową. Nie są respektowane aplikacje przesyłane drogą elektroniczną.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 20.03.2023

DATA ZAKOŃCZENIA PRACY: 20.09.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN Docelowo umowa na czas nieokreślony

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie ogólnokształcące

UMIEJĘTNOŚCI I UPAWNIENIA: Obsługa komputera