RECEPCJONISTA

FIRMA "AMAK" MICHAŁ KASPRZYCKI
Powiat iławski
Praca stała
Turystyka
MIEJSCE PRACY: Lubawa, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprawna i profesjonalna obsługa gości hotelowych w recepcji hotelu m.in:
- udzielanie klientom niezbędnych informacji dotyczących zasad pobytu oraz dostępnych na terenie hotelu usług;
- przyjmowanie rezerwacji, zakwaterowywanie i wykwaterowywanie gości hotelowych;
- prowadzenie obsługi recepcji w języku polskim i obcym (język angielski);
- prowadzenie obsługi elektronicznych systemów rezerwacyjnych;
- nawiązywanie i utrzymywanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu;
- reprezentowanie hotelu zgodnie z przyjętą etykietą hotelową;
- współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości usługi oraz komfortowych warunków pobytu gości hotelowych;
- oferowanie gościom dostępnych na terenie hotelu usług;
- rozliczanie finansowe pobytu gości hotelowych oraz wystawianie dokumentów wystawianie i rozliczanie faktur i rachunków;
- obsługiwanie urządzeń biurowych będących na wyposażeniu recepcji hotelu.

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na okres próbny

DATA ROZPOCZĘCIA: 08.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 3 490 PLN + premia ( 1 m-c umowa zlecenie, następnie możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę)

WYMAGANIA KONIECZNE:
- Wykształcenie średnie zawodowe
- Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

INNE WYMAGANIA:
- Wykształcenie min. średnie (mile widziane w zawodzie technik hotelarstwa),
- doświadczenie w zawodzie recepcjonisty (mile widziane),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- zdolności organizacyjne, komunikacyjne w obsłudze gości,
- nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

Kontakt e-mail - w tytule e-maila należy wskazać nazwę stanowiska.