BARMAN/KA

Piotr Szostak Hotel Port 110
Powiat iławski
Umowa o dzieło / umowa - zlecenie
Gastronomia, Spożywcza
MIEJSCE PRACY: Iława

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie drinków i koktajli
- Obsługa Gości a'la carte,
- dbanie o porządek w miejscu pracy,
- współpraca ze wszystkimi działami.

RODZAJ UMOWY: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

DATA ROZPOCZĘCIA: 20.02.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: 22,8 PLN
- Benefity: dofinansowanie do posiłków pracowniczych, karty rabatowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, imprezy pracownicze, rabat 10% do wszystkich partnerskich Q hoteli

WYMAGANIA DODATKOWE:
- Wykształcenie średnie zawodowe
- Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Zawód: Barman (wymagany staż - lata: 1)

PRACODAWCA WYMAGA:
- Dyspozycyjności w tygodniu oraz w weekendy,
- praca w systemie zmianowym, również w godzinach wieczornych,
- znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym - mile widziane,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Kontakt osobisty Port 110 - ul. Konstytucji 3 Maja 7, telefoniczny lub email: dyrektor@port110.pl