ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU POLO MARKET

H 500 Sp. z o.o. G 540 Sp. komandytowo - akcyjna
Powiat iławski
Praca stała
Sprzedaż, handel, doradztwo
MIEJSCE PRACY: Kisielice, powiat iławski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- organizowanie czasu pracy własnego oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu,
- zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy,
- budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,
- profesjonalną obsługę Klienta na sali sprzedaży,
- obsługę kasy fiskalnej,
- dbanie o prawidłową jakość ekspozycji towarów,
- zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas określony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 700 do 4 400 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie- umowę o pracę bez okresu próbnego,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna + dodatek stażowy,
- pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie,
- jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
- pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferą,
- zniżkowe karty pracownicze,
- pakiety szkoleń

WYMAGANIA PRACODAWCY:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- posiadasz zdolności przewodzenia zespołem,
- jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym,
- posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- posiadasz wykształcenie minimum średnie,
- dobrze znasz obsługę komputera.