KONTROLER JAKOŚCI

BWP SKÓRKIEWICZ SP.J
Powiat olecki
Praca stała
Produkcja, rolnictwo
MIEJSCE PRACY: Olecko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Kontrola jakościowa wyrobów na poszczególnych etapach produkcji
- Dokumentowanie i rozpowszechnianie wyników kontroli.
- Identyfikowanie i udokumentowanie wszystkich wadliwych produktów oraz potwierdzanie naprawy.
- Przeprowadzanie badań statystycznych dotyczących rozbieżności i postępów w jakości produktu.
- Przekazywanie wizualnych standardów jakości produktów operatorom/nadzorcom linii.
- Utrzymywanie i aktualizowanie zapisów inspektora jakości (cyfrowe i papierowe).
- Przeprowadzanie audytów i kontroli wyrywkowych w oparciu o dobre praktyki i obszary głównych problemów (zarówno systemy montażu, jak i zastosowanie laminacji).

RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.03.2023

WYNAGRODZENIE BRUTTO: od 3 490 PLN

WYMAGANIA KONIECZNE: Wykształcenie średnie zawodowe

WYMAGANIA DODATKOWE: Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

INNE WYMAGANIA:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.